Статистика відвідувань
Зараз на сайті
14
Сьогодні
158
Вчора
154
За цей тиждень
1062
За минулий тиждень
1228
За цей місяць
764
За минулий місяць
9446
За весь час
810328
Ваша IP адреса:
3.235.136.34
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2020-12-05 19:30:10
Карта Барського району
НОВИНИ
МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПОРТАЛ З ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ВСІ ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ
27.10.2020
Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.
Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.
На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Які найпопулярніші державні послуги в Україні?
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;
Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;
Реєстрація місця проживання;
Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;
Реєстрація народження.
Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

Джерело: http://bar-city.com.ua <<
Грудень
2020р.
05
СУБОТА
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення