Статистика відвідувань
Зараз на сайті
12
Сьогодні
226
Вчора
892
За цей тиждень
2549
За минулий тиждень
3055
За цей місяць
1977
За минулий місяць
15161
За весь час
703012
Ваша IP адреса:
35.175.121.230
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2020-04-04 18:32:32
Карта Барського району
НОВИНИ
Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА
28.01.2020
На виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній державній адміністрації № 2 від 27.01.2020 року, у зв’язку із випадком захворювання на грип птиці ПП «Хутір» с. Бугаків Немирівського району Вінницької області, 27 січня за ініціативи районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації щодо посилення заходів з недопущення занесення та розповсюдження захворювання грипу птиці на території району. 

Вела зібрання перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Неля Мельник.

На засідання були запрошені: Коновалов В.А. - начальник Барської РДЛВМ , Шкрабацький І.П. – начальник Барського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Шпаковатий В. А. – завідувач сектору з питань цивільного захисту Барської райдержадміністрації .

Начальник Барського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Шкрабацький І.П. доповів щодо наявності матеріального резерву для екстреного розгортання та належних умов функціонування карантинно-поліцейських постів.

Заслухавши начальника Барського районного управління Головного управління ДПСС у Вінницькій області М. О. Іванова, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію начальника Барського районного управління Головного управління ДПСС у Вінницькій області М. О. Іванова щодо заходів недопущення грипу птиці на територію Барського району.

2. Забезпечити контроль за клінічним станом птиці у господарствах, незалежно від форми  власності, в тому числі шляхом проведення перевірок. 

3. Посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням птиці та продукції з неї шляхом перевірки супровідних документів при їх надходженні в господарства, на забій та/або переробні підприємства, ринки тощо.
     
4. Посилити контроль за дотриманням вимог діючого законодавства при реалізації живої птиці та продукції птахівництва на агропродовольчих ринках.

5. Забезпечити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою птиці та продукції з неї, Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.10.2011 № 547, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.11.2011 за №1277/20015, зокрема щодо «закритого» режиму роботи.

6. Створити матеріальний резерв для екстреного розгортання та належних умов функціонування карантинно-поліцейських постів та виконання заходів з ліквідації особливо небезпечних захворювань (кунги, дезбар’єри, спецодяг, паливно-мастильні матеріали, матеріали для спалювання, попереджувальні знаки тощо)

7. Провести роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які займаються розведенням та утриманням птиці, та власників особистих селянських господарств щодо необхідності страхування птиці на випадок загибелі, знищення, вимушеного забою від хвороб, стихійних лих та нещасних випадків.

8. Посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення та власників птахогосподарств про небезпеку грипу птиці та заходи біозахисту приватних господарств громадян та підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом, утриманням, забоєм та переробкою птиці.

Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області <<
Квітень
2020р.
04
СУБОТА
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення