Статистика відвідувань
Зараз на сайті
63
Сьогодні
173
Вчора
639
За цей тиждень
1333
За минулий тиждень
3693
За цей місяць
6715
За минулий місяць
18390
За весь час
615680
Ваша IP адреса:
3.227.249.234
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2019-10-16 08:29:09
Карта Барського району
НОВИНИ
Місячник безпечного використання природного газу в побуті
12.04.2018
Перед завершенням опалювального сезону Барська дільниця Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз» традиційно проводить комплекс інформаційних заходів у межах місячника з пропаганди серед населення безпечного і заощадливого використання природного газу в побуті.
З метою посилення уваги до безаварійного використання блакитного палива, запобігання нещасним випадкам під час користування газовими приладами спеціалісти газорозподільної компанії відвідали згальноосвітні навчальні заклади району. Для учнівської молоді та педагогічних працівників  було презентовано документальний фільм «Безпечне використання газу в побуті». Після перегляду відеоматеріалів учасники прокоментували побачене та обговорили основні вимоги безпечної експлуатації побутових газових приладів,  з’ясували наслідки впливу природного та скрапленого газу на організм людини, розглянули алгоритм дій населення при виявленні  запаху газу.
Також працівники ПАТ «Вінницягаз» здійснюють посилений контроль за станом газових мереж і приладів, якістю їх технічного обслуговування, постійно проводять роз’яснювальну роботу, спрямовану на формування навичок запобігання нещасним випадкам при використанні газу в побуті та покращення інформованості населення про небезпеку порушення установлених правил.  Представники дільниці наголошують на необхідності економії блакитного палива та дають барчанам поради про його раціональне використання, нагадують, що недотримання простих правил користування газом може призвести до трагедії. Найчастіше нещасні випадки стаються через самовільну заміну газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації, втручання в систему димових та вентиляційних каналів, а також у роботу приладів обліку. Причинами нещасних випадків можуть бути і неузгоджені перепланування приміщень, в яких розміщені газові прилади.
Спеціалісти "Вінницягазу" звертають увагу споживачів природного газу на необхідність допуску працівників компанії для обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання, перевірки димових та вентиляційних каналів та заборону самовільного встановлення, переміщення, заміни газових приладів.
  
 <<
Жовтень
2019р.
16
СЕРЕДА
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення