Статистика відвідувань
Зараз на сайті
72
Сьогодні
221
Вчора
323
За цей тиждень
2363
За минулий тиждень
3963
За цей місяць
11429
За минулий місяць
11897
За весь час
526752
Ваша IP адреса:
54.167.47.248
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2019-05-23 13:03:52
Карта Барського району
НОВИНИ
Участь у Відкритій Міжнародній Конференції „Нові ідеї у розвитку громад”
29.11.2017
Конференція стала підсумковою у проекті „Нові ідеї розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії” і проходила у Києві, взяла участь директор районної бібліотеки Любов Кирилюк – учасник попереднього семінару у Вінниці в рамках даного проекту. Організували конференцію для осіб, які займаються реформою місцевого самоврядування в Україні в органах місцевого самоврядування, у громадах, у громадських організаціях з 17-ти областей східної, південної та центральної України,– Фонд TERRA HUMANA(Варшава, Польща), Товариство Лева (Україна), Міська публічна бібліотека ім. Станіслава Гроховяка в Лешно (Польща).
На заходах конференції спікери ділились польським досвідом децентралізації та функціонування місцевого самоврядування, зокрема, питаннями стратегії сталого розвитку з широким залученням громадськості як інструменту програмування розвитку громади, ревіталізаційних програм міської економічної та соціальної інфраструктури дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, бюджету і управління комунальним майном дільниці, соціальної ревіталізації на основі інвестицій у спортивну та культурну інфраструктуру на прикладі гміни Леско, діяльності публічної бібліотеки у нових соціально-культурних реаліях на основі програми ревіталізації міста Лешно, фонду села і партиципаційного бюджету як елементу активізації мешканців громади.  Експертами і ведучими виступили Ярослав Біттель – експерт у сфері розвитку та діяльності місцевого самоврядування, Павел Ментельскі – співавтор понад 100 стратегій розвитку для місцевого самоврядування, Анджей Кузмінскі – директор Міської публічної бібліотеки ім. Станіслава Гроховяка в Лешні, спеціаліст у справах промоції, Себастіан Кендзерскі – депутат ради дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, голова бюджетної комісії, Барбара Янкевич – бурмістр міста і гміни Леско, Войцех Заблоцкі – бурмістр дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, Андрій Нечипорук – голова Товариства Лева, партнер в рамках проекту.
Учасники конференції отримали відповіді на актуальні питання щодо польського досвіду змін в громадах, спільного пошуку рецептів успіху на шляху до втілення реформ. Надавалась інформація про успіхи та труднощі реформи місцевого самоврядування в Польщі після 1990 року, про активну позицію Польщі щодо підтримки України всупереч непорозумінням в тлумаченні історичного змісту, які інколи мають місце між двома сусідніми народами.
Джерело: http://www.bar-library.com/index.php?page=145&news=693
 <<
Травень
2019р.
23
ЧЕТВЕР
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення