Статистика відвідувань
Зараз на сайті
78
Сьогодні
336
Вчора
253
За цей тиждень
0
За минулий тиждень
1895
За цей місяць
5765
За минулий місяць
19182
За весь час
425322
Ваша IP адреса:
54.224.150.24
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2018-10-21 23:04:47
Карта Барського району
НОВИНИ
Участь у Відкритій Міжнародній Конференції „Нові ідеї у розвитку громад”
29.11.2017
Конференція стала підсумковою у проекті „Нові ідеї розвитку. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії” і проходила у Києві, взяла участь директор районної бібліотеки Любов Кирилюк – учасник попереднього семінару у Вінниці в рамках даного проекту. Організували конференцію для осіб, які займаються реформою місцевого самоврядування в Україні в органах місцевого самоврядування, у громадах, у громадських організаціях з 17-ти областей східної, південної та центральної України,– Фонд TERRA HUMANA(Варшава, Польща), Товариство Лева (Україна), Міська публічна бібліотека ім. Станіслава Гроховяка в Лешно (Польща).
На заходах конференції спікери ділились польським досвідом децентралізації та функціонування місцевого самоврядування, зокрема, питаннями стратегії сталого розвитку з широким залученням громадськості як інструменту програмування розвитку громади, ревіталізаційних програм міської економічної та соціальної інфраструктури дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, бюджету і управління комунальним майном дільниці, соціальної ревіталізації на основі інвестицій у спортивну та культурну інфраструктуру на прикладі гміни Леско, діяльності публічної бібліотеки у нових соціально-культурних реаліях на основі програми ревіталізації міста Лешно, фонду села і партиципаційного бюджету як елементу активізації мешканців громади.  Експертами і ведучими виступили Ярослав Біттель – експерт у сфері розвитку та діяльності місцевого самоврядування, Павел Ментельскі – співавтор понад 100 стратегій розвитку для місцевого самоврядування, Анджей Кузмінскі – директор Міської публічної бібліотеки ім. Станіслава Гроховяка в Лешні, спеціаліст у справах промоції, Себастіан Кендзерскі – депутат ради дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, голова бюджетної комісії, Барбара Янкевич – бурмістр міста і гміни Леско, Войцех Заблоцкі – бурмістр дільниці Прага – Північ Столичного міста Варшава, Андрій Нечипорук – голова Товариства Лева, партнер в рамках проекту.
Учасники конференції отримали відповіді на актуальні питання щодо польського досвіду змін в громадах, спільного пошуку рецептів успіху на шляху до втілення реформ. Надавалась інформація про успіхи та труднощі реформи місцевого самоврядування в Польщі після 1990 року, про активну позицію Польщі щодо підтримки України всупереч непорозумінням в тлумаченні історичного змісту, які інколи мають місце між двома сусідніми народами.
Джерело: http://www.bar-library.com/index.php?page=145&news=693
 <<
Жовтень
2018р.
21
НЕДІЛЯ
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення