Статистика відвідувань
Зараз на сайті
7
Сьогодні
64
Вчора
133
За цей тиждень
197
За минулий тиждень
1505
За цей місяць
2807
За минулий місяць
10781
За весь час
841608
Ваша IP адреса:
3.236.231.14
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2021-04-13 09:31:27
Карта Барського району
НОВИНИ
ОПЛАТА ЛІКАРНЯНИХ ЗА ПЕРІОД ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД РОБОТИ НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
05.03.2021

У разі тимчасової втрати працездатності у період, коли працівника відсторонено від виконання посадових обов’язків на час дисциплінарного провадження, матеріальне забезпечення за дні непрацездатності, які збігаються із періодом відсторонення, не надається.

Зокрема, не передбачено надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України для державних службовців, які знаходились на лікарняному у період відсторонення.

При цьому, надання матеріального забезпечення не здійснюється незалежно від того, відбулось притягнення до відповідальності або дисциплінарне провадження було закрите.

Відповідно до Положення про експертизу тимчасової непрацездатності, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 09.04.2008 № 189, непрацездатність – це стан здоров'я (функцій організму) людини, обумовлений захворюванням, травмою тощо, який унеможливлює виконання роботи визначеного обсягу, професії без шкоди для здоров'я.

Тож у разі хвороби або травми, яка настала або триває в працівника під час відсторонення від виконання посадових обов'язків, втрата працездатності не настає, оскільки такий працівник не виконує свої посадові обов’язки у зв’язку із відстороненням.

Крім того, незалежно від наслідків відсторонення, відсутній факт втрати заробітної плати через хворобу або травму, компенсувати яку покликана допомога по тимчасовій непрацездатності від Фонду.


Джерело: Барське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування України у Вінницькій області

 <<
Квітень
2021р.
13
ВІВТОРОК
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення