Статистика відвідувань
Зараз на сайті
7
Сьогодні
79
Вчора
133
За цей тиждень
212
За минулий тиждень
1505
За цей місяць
2822
За минулий місяць
10781
За весь час
841623
Ваша IP адреса:
3.236.231.14
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2021-04-13 10:35:36
Карта Барського району
НОВИНИ
ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!
04.03.2021

Незважаючи на заходи щодо поширення коронавірусної інфекції, епідемічна ситуація на території України та Вінницької області ускладнюється.

На території Вінницької області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Ситуація, що складається за останню добу, може стати підставою для переведення на території області з «помаранчевої» до «червоної» зони карантину, що негативно вплине на процеси життєдіяльності, темпи розвитку всіх галузей.

Для того, щоб зберегти своє здоров’я, здоров’я та життя своїх близьких ми всі повинні суворо дотримуватись санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

Шановні жителі громади, рекомендуємо максимально обмежити фізичні контакти та пересування  в громадський місцях без поважних причин. Поважними причинами є: дорога  на  роботу та з роботи; відвідування аптеки; відвідування магазину з продуктами харчування та засобами гігієни; візит до лікаря (ветклініка); проведення ритуальних послуг; відвідування людей похилого віку чи з інвалідністю.

Нагадуємо про крайню необхідність перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті, закладах торгівлі та на ринках у засобах індивідуального захисту, зокрема захисних масках, що закривають ніс та рот, у т.ч. виготовлених самостійно, а також в інших громадських місцях.

Бережіть своє здоровя та здоровя оточуючих!


Джерело: https://bar-city.gov.ua <<
Квітень
2021р.
13
ВІВТОРОК
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення