Статистика відвідувань
Зараз на сайті
10
Сьогодні
149
Вчора
266
За цей тиждень
0
За минулий тиждень
1945
За цей місяць
1945
За минулий місяць
6712
За весь час
829965
Ваша IP адреса:
3.220.231.235
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2021-03-07 10:03:55
Карта Барського району
с.Гайове
     Село Гайове розташоване між селами Шпирки та Колосівка. Клімат місцевості сухий, здоровий для людей. Земля , що належить селу Гайове родюча та багата.
      Село до Великої Жовтневої революції  було назване Хутір Комаровецький.
     Спочатку село мало понад 25 дворів, більшість переселенців із інших сіл староства на пільгових правах, за якими селяни звільнялись від податків до 6 -8 років залежно від мети поселення. В даний час населення села стрімко зросло адже знаходиться поблизу районного центру.
    Жителі села займалися і займаються виключно хліборобством та огородництвом.
    Відбулася Жовтнева революція, яку селяни зустріли з радістю. У 1920 році остаточно встановилась Радянська влада. Була вибрана сільська рада. Поміщицька земля була роздана селянам і в 1931 році був заснований колгосп ім. Щорса.  Життя селян колгоспників значно покращилось, зросла кількість дворів.
    15 липня 1941 року село було окуповано німецько – фашистськими загарбниками. Та в березні 1944 року частина військ звільнили село від навали  і в травні колгосп ім. Щорса відновив свою діяльність. Головою колгоспу  почав працювати Криштофор Антон Маркович, який гідно ніс свою працьовитість впродовж усього життя.
    У 1962 році село дістало назву Гайове, адже розмістилося серед мальовничих гаїв. Через низку років славнозвісний колгосп було перейменовано і тепер носить назву ТОВАРИСТВО «ЛАН», яке очолює молодий  перспективний керівник Слободянюк Сергій Леонідович.
    Молоде керівництво села робить значний внесок у його процвітання. Адже вони являються його жителями.
    У селі Гайове діють такі соціальні структури як: Гаївська сільська рада на чолі з новим та здібним головою  сільської ради Магльона В.В., ФАП, почта, школа – сад, будинок культури, бібліотека, ТОВ «ЛАН».
    За останні роки у життя села стрімко ввійшов «Зелений туризм» , який очолює і втілює у життя Бас Оксана Іванівна. Наше село відвідує багато туристів з різних куточків країни. Також ми тісно співпрацюємо з Республікою Польща і неодноразово приймали гостей у нас та відвідували   польських сусідів.
Жителі  села Гайове пишаються, що тут живуть і творять свою історію.

бібліотекар с. Гайове 
Гарник І.С. 
Березень
2021р.
07
НЕДІЛЯ
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення