Статистика відвідувань
Зараз на сайті
25
Сьогодні
293
Вчора
558
За цей тиждень
1379
За минулий тиждень
1512
За цей місяць
5757
За минулий місяць
4205
За весь час
827065
Ваша IP адреса:
3.235.11.178
Переглянуто сторінок:
0
Остання активність:
2021-02-27 23:13:21
Карта Барського району
Нова програма Уряду

Про впровадження урядом нової програми соціальної підтримки найменш захищених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг -
компенсаціїї додаткових витрат на оплату комунальних послуг

Управління соціальної політики районної державної адміністрації повідомляє про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» № 848 від 21.10.1995 року (зі змінами).

Вже з 1 січня 2019 року участь у першому етапі монетизації пільг і субсидій беруть ті сім’ї, які звертаються за допомогою вперше.  

Отримувачам пільг і субсидій протягом опалювального періоду 2018-2019 рр. обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних – це буде другим етапом монетизації. 

Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. вони вже будуть учасниками монетизації пільг і субсидій.  

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис у банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі. Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію й воду. 

Ощадбанк щомісяця інформуватиме субсидіантів та пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок. Після закінчення опалювального сезону - у червні - суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.  Рахунок кожному Ощадбанк відкриє автоматично, без додаткового звернення у банк. 

Щомісяця надавачі комунальних послуг для Ощадбанку формуватимуть онлайн-платіжку субсидіанта. Банк, згідно з наданою інформацією, перераховуватиме їм субсидію. Про це та про те, скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS-повідомленням.

Допомога надходитиме на персональний обліковий запис субсидіанта та пільговика в Ощадбанк, а все, що залишиться після оплати комунальних послуг протягом року, за результатами опалювального сезону, енергоощадні українці зможуть забрати з банку готівкою.
      
З 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто отримує житлову субсидію чи пільгу, отримуватиме їх готівкою.

Анна МАРЦЕНЮК,
начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат
управління соціальної політики РДА

Лютий
2021р.
27
СУБОТА
Ваше Ім'я:
Ваш e-mail:
Повідомлення